Results of race Buggyra ZERO Mileage GT CUP race #1 Blackwood GP

Summary

Position Name Points (Penalty)
1 Isaac Price (IsaacPrice) 451
2 Sami Litmanen (sl10) 432
3 Jan Wiechowski (dzban) 429
4 Adam Brown (k_badam) 407
5 Pauli Peltokangas (Botswanan Salama) 402
6 Piotr Goik (Ziomek21) 397
7 Vytautas Laguckas (excellent15) 394
7 Patrick Hall (FalconBridge) 394
9 Joni Katila (jsrk) 391
10 Rik Kardol (rik97) 390
11 Pedro Picanco (renato.picanco) 389
12 Sean Lee (microspecv) 382
12 William Lima (mailliw) 382
14 Dawid Góźdź (texxxas) 381
14 Fernando Ígor (fernandoigor) 381
16 Ricardas Petravicius (narkoze) 378
16 Theo José (TJbr) 378
16 Simonas Šalkauskas (Drifteris) 378
19 Dániel Balla (MandulAA) 375
19 Alireza ebrahimian (Alireza d1) 375
21 Niko Puntola (nikopdr) 374
22 Jaroslav Dohnalík (Fast Jarda) 373
23 Marcin Makałowski (Makao) 372
24 Levente Tóth (l3vo) 369
25 David Vrsecky (David Vrsecky) 366
26 Aliyyah Koloc (prolek8) 364
27 Ayoub Elhannouni (Ayoub2016) 357
28 Nojus Stasiūnas (LITVA) 354 (-25)
29 Mantas Gotautas (Sherlockas) 348
30 Michal Málek (michal 1279) 344
31 Henri Virtanen (Rejekt) 338
32 M. Oude Vrielink B2R (rc-maus) 328
33 Marek Drda (rododendron) 322
34 Rony Kronpušs (Eclipsed) 321
35 Ondřej Tichý (ondra.tichy) 316
36 Eldar Kadrić (eldarone) 313
37 Radek Loucký (Jimik(CZE)) 311
37 Tom Salminen (1996Tomppa) 311
39 Vít Šalomon (salik1992) 310
40 Miroslav Tichý (Prd69) 309
41 Ramon Blauwhoff (ChristijaNL) 292
42 Bob Vincent (bandwidthbandit) 285
43 Pavel Mareček (pavkamancz) 279 (-5)
44 Walter Lemmens (rockclan) 267
45 Roman Dujka (Kurt_Kombajn) 252
45 Arsen Arsenovic (Arsena) 252 (-5)
47 Dan Michl (dmichl) 249
48 Tomas Enge (Tomas Enge) 247
49 Malcolm Kotze (MKRYDR) 246
50 Jan Luteran (magorik) 242
51 Ken Johansen (Ken Johansen) 239
52 Jeremias Zanellita (pianomen) 238
53 Pavel Loucký (loukota) 237
54 Jakub Hart (Henk33) 157
55 Leo Simoes (Leo Simoes 14) 156
56 Marcelo Neiva (bacabinha) 139
57 Sean Lyddon (xtraction) 135
58 Tomáš Stiborek (Tomas Stiborek) 125
59 Kaique Piropo (KaiqueBRA) 124
60 Jari Katila (jkat) 120
61 Victor Mateus (VictorMateus123) 119
62 Téo Calvet (teocalvet) 113 (-5)
63 Daniel Lukaštík (d4no) 108
64 Simas Tautkevičius (laoz) 104
65 Bob Loblaw (Bobloblaw) 102
66 Yasmeen Koloc (prolek9) 81
67 Otelo Gonzaga (otelogonzaga) 79
68 Fábio Carvalheira (fabiocarvalheira) 78
69 Joao Paulo Santos (joaopaulopt) 77

Division 3 - Qualifying
dr-panda, Martin Bayer - unexcused absense, 1st warning

magorik - didn't use proper name
warning - next time please make sure your ingame nick is your registered real name

arsena, pavkamancz - did not use car skin with mandatory elements for the whole event
as this is the first race, we took it easy - penalty of 5 points, regulations could allow us to DQ you from the whole event, please make sure you use a correct skin next time

Division 3 - Sprint
L1 incidents
loukota - incident at the end of long straight
warning - please be more careful next time, don't drive so close behind other car, when you don't know his braking points, also loss of aero = less braking power

Division 2 - Qualifying
przemek21061995, zSnake - unexcused absense, 1st warning

laoz - chat during the session, apologized afterwards, wrong bind
no further action - but please be more careful next time

B2R drivers - please revise your skins, you had some missing mandatory elements

Division 2 - Sprint
L1 incidents
rododendron - caused a major incident in chicane after T1
warning, please drive more carefully, especially on Lap 1, had any of the involved drivers file a protest, you would be found guilty

Division 2 - Endurance
L1 incidents
d4no - caused a major incident in chicane after T1
warning, please drive more carefully, especially on Lap 1, had any of the involved drivers file a protest, you would be found guilty

Division 1 - Sprint
jkat filed a protest against teocalvet for incident on L2, chicane - stewards found the protest valid, imposed 5 points penalty for teocalvet

Division 1 - Endurance
jkat filed a protest against LITVA for incident in L1, turn after 2nd split - protest was found valid, -25 points penalty in conjunction with careless driving the whole 1st lap

drifteris - chat during session
microspecv - chat during session
warning - as this is the first race, we take it easy, on next events, this will be penalised by -1 point for each written character

L1 incidents
nikopdr - caused incident in T1
LITVA - careless driving whole lap, involved in incident in turn after 2nd split
nikopdr - involved in in incident in turn after 2nd split
warning for both drivers, please drive more carefully, especially on Lap 1 of endurance race

Results of each round

Hotlap chart

Position Name Lap time Split 1 Split 2 Split 3
1 Isaac Price (IsaacPrice) 00:01:06.17 00:00:21.76 00:00:47.78 00:00:00.00
2 Jan Wiechowski (dzban) 00:01:06.23 00:00:21.77 00:00:47.86 00:00:00.00
3 Sami Litmanen (sl10) 00:01:06.39 00:00:21.84 00:00:47.97 00:00:00.00
4 Piotr Goik (Ziomek21) 00:01:06.51 00:00:21.95 00:00:48.11 00:00:00.00
5 Niko Puntola (nikopdr) 00:01:06.56 00:00:21.89 00:00:48.05 00:00:00.00
6 Pauli Peltokangas (Botswanan Salama) 00:01:06.61 00:00:21.93 00:00:48.11 00:00:00.00
7 Vytautas Laguckas (Excellent15) 00:01:06.65 00:00:21.91 00:00:48.11 00:00:00.00
8 William Lima (mailliw) 00:01:06.65 00:00:21.93 00:00:48.11 00:00:00.00
9 Joni Katila (jsrk) 00:01:06.67 00:00:21.91 00:00:48.13 00:00:00.00
10 Sean Lyddon (xtraction) 00:01:06.69 00:00:21.99 00:00:48.17 00:00:00.00
11 Ricardas Petravicius (narkoze) 00:01:06.73 00:00:21.86 00:00:48.10 00:00:00.00
12 Sean Lee (MicroSpecV) 00:01:06.77 00:00:21.97 00:00:48.24 00:00:00.00
13 Theo José (TJbr) 00:01:06.81 00:00:21.97 00:00:48.15 00:00:00.00
14 Pedro Picanco (renato.picanco) 00:01:06.83 00:00:22.02 00:00:48.23 00:00:00.00
15 Victor Mateus (VictorMateus123) 00:01:06.87 00:00:21.92 00:00:48.29 00:00:00.00
16 Adam Brown (k_badam) 00:01:06.90 00:00:21.99 00:00:48.11 00:00:00.00
17 Kaique Piropo (KaiqueBRA) 00:01:06.90 00:00:21.95 00:00:48.37 00:00:00.00
18 Patrick Hall (FalconBridge) 00:01:06.91 00:00:22.00 00:00:48.24 00:00:00.00
19 Rik Kardol (rik97) 00:01:06.92 00:00:22.16 00:00:48.40 00:00:00.00
20 Fernando Ígor (fernandoigor) 00:01:06.92 00:00:21.92 00:00:48.28 00:00:00.00
21 Marcelo Neiva (bacabinha) 00:01:06.94 00:00:21.99 00:00:48.28 00:00:00.00
22 Alireza ebrahimian (alireza d1) 00:01:06.97 00:00:22.07 00:00:48.37 00:00:00.00
23 Marcin Makałowski (Makao) 00:01:07.00 00:00:22.02 00:00:48.35 00:00:00.00
24 Tomáš Stiborek (Tomas Stiborek) 00:01:07.06 00:00:22.08 00:00:48.42 00:00:00.00
25 Jari Katila (jkat) 00:01:07.13 00:00:22.05 00:00:48.34 00:00:00.00
26 Nojus Stasiūnas (LITVA) 00:01:07.19 00:00:22.11 00:00:48.47 00:00:00.00
27 Simonas Šalkauskas (Drifteris) 00:01:07.22 00:00:22.05 00:00:48.45 00:00:00.00
28 Jaroslav Dohnalík (Fast Jarda) 00:01:07.27 00:00:22.11 00:00:48.56 00:00:00.00
29 Dawid Góźdź (texxxas) 00:01:07.27 00:00:22.17 00:00:48.44 00:00:00.00
30 Miroslav Tichý (Prd69) 00:01:07.28 00:00:22.17 00:00:48.52 00:00:00.00
31 Levente Tóth (L3VO) 00:01:07.28 00:00:22.11 00:00:48.48 00:00:00.00
32 Michal Málek (michal 1279) 00:01:07.31 00:00:22.02 00:00:48.33 00:00:00.00
33 Henri Virtanen (Rejekt) 00:01:07.34 00:00:22.14 00:00:48.53 00:00:00.00
34 Dániel Balla (MandulAA) 00:01:07.35 00:00:22.23 00:00:48.56 00:00:00.00
35 Mantas Gotautas (Sherlockas) 00:01:07.46 00:00:22.12 00:00:48.61 00:00:00.00
36 Vít Šalomon (salik1992) 00:01:07.46 00:00:22.20 00:00:48.75 00:00:00.00
37 Marek Drda (rododendron) 00:01:07.47 00:00:22.18 00:00:48.66 00:00:00.00
38 Przemysław Wdowiarz (przemek21061995) 00:01:07.48 00:00:22.35 00:00:48.74 00:00:00.00
39 Ondřej Tichý (ondra.tichy) 00:01:07.59 00:00:22.21 00:00:48.69 00:00:00.00
40 Luis Vinicyus Serafim Alexandre (zSnake) 00:01:07.60 00:00:22.28 00:00:48.84 00:00:00.00
41 M. Oude Vrielink B2R (RC-Maus) 00:01:07.62 00:00:22.24 00:00:48.76 00:00:00.00
42 Pavel Vovesný (masterful) 00:01:07.65 00:00:22.14 00:00:48.74 00:00:00.00
43 Radek Loucký (Jimik(CZE)) 00:01:07.70 00:00:22.38 00:00:48.90 00:00:00.00
44 Simas Tautkevičius (Laoz) 00:01:07.74 00:00:22.30 00:00:48.71 00:00:00.00
45 Bob Loblaw (bobloblaw) 00:01:07.82 00:00:22.34 00:00:48.94 00:00:00.00
46 Eldar Kadrić (Eldarone) 00:01:07.85 00:00:22.51 00:00:49.00 00:00:00.00
47 Rony Kronpušs (Eclipsed) 00:01:07.91 00:00:22.26 00:00:48.89 00:00:00.00
48 Ayoub Elhannouni (Ayoub2016) 00:01:08.01 00:00:22.32 00:00:48.97 00:00:00.00
49 Tom Salminen (1996Tomppa) 00:01:08.16 00:00:22.67 00:00:49.16 00:00:00.00
50 Pavel Mareček (PavkaManCZ) 00:01:08.31 00:00:22.36 00:00:49.07 00:00:00.00
51 Bob Vincent (bandwidthbandit) 00:01:08.81 00:00:22.71 00:00:49.66 00:00:00.00
52 Ramon Blauwhoff (ChristijaNL) 00:01:08.83 00:00:22.61 00:00:49.61 00:00:00.00
53 Téo Calvet (teocalvet) 00:01:09.21 00:00:22.56 00:00:49.76 00:00:00.00
54 Pavel Loucký (Loukota) 00:01:09.24 00:00:22.66 00:00:49.92 00:00:00.00
55 Walter Lemmens (rockclan) 00:01:09.52 00:00:22.66 00:00:49.62 00:00:00.00
56 Malcolm Kotze (MKRYDR) 00:01:09.56 00:00:22.66 00:00:49.87 00:00:00.00
57 Martin Bayer (Martin Bayer) 00:01:09.72 00:00:23.23 00:00:50.37 00:00:00.00
58 Roman Dujka (Kurt_Kombajn) 00:01:09.87 00:00:22.75 00:00:49.97 00:00:00.00
59 Dan Michl (dmichl) 00:01:10.31 00:00:22.86 00:00:50.14 00:00:00.00
60 Leo Simoes (Leo Simoes 14) 00:01:10.52 00:00:23.14 00:00:50.61 00:00:00.00
61 Pavel Kříž (Bourque44) 00:01:10.60 00:00:23.31 00:00:50.70 00:00:00.00
62 Jakub Hart (Henk33) 00:01:10.90 00:00:22.94 00:00:50.73 00:00:00.00
63 Jan Luteran (magorik) 00:01:10.94 00:00:23.55 00:00:51.15 00:00:00.00
64 Otelo Gonzaga (otelogonzaga) 00:01:11.42 00:00:23.52 00:00:51.27 00:00:00.00
65 Arsen Arsenovic (Arsena) 00:01:11.98 00:00:23.83 00:00:51.60 00:00:00.00
66 Fábio Carvalheira (FabioCarvalheira) 00:01:13.66 00:00:24.23 00:00:52.83 00:00:00.00
67 Joao Paulo Santos (joaopaulopt) 00:01:17.75 00:00:25.17 00:00:55.54 00:00:00.00

D1 Endurance Detailed results

Position Name Car Best lap Total time (Penalty) Points
1 Isaac Price (IsaacPrice) XRR 00:01:07.27 01:29:17.56 301
2 Sami Litmanen (sl10) XRR 00:01:07.47 01:29:27.73 290
3 Jan Wiechowski (dzban) XRR 00:01:07.39 01:29:44.97 284
4 Adam Brown (k_badam) XRR 00:01:07.95 01:30:03.32 278
5 Piotr Goik (Ziomek21) XRR 00:01:07.73 01:30:05.40 274
6 Pauli Peltokangas (Botswanan Salama) XRR 00:01:07.66 01:30:11.18 270
7 Patrick Hall (FalconBridge) XRR 00:01:08.09 01:30:12.17 266
8 Rik Kardol (rik97) XRR 00:01:07.92 01:30:13.72 264
9 Pedro Picanco (renato.picanco) XRR 00:01:08.54 01:30:16.45 262
10 William Lima (mailliw) XRR 00:01:07.82 01:29:18.44 260
11 Fernando Ígor (fernandoigor) XRR 00:01:07.81 01:29:21.96 258
11 Joni Katila (jsrk) XRR 00:02:00.00 00:20:00.00 258
12 Vytautas Laguckas (excellent15) XRR 00:01:07.76 01:29:25.55 257
13 Theo José (TJbr) XRR 00:01:08.17 01:29:38.93 256
14 Dawid Góźdź (texxxas) XRR 00:01:08.12 01:29:57.71 255
15 Simonas Šalkauskas (Drifteris) XRR 00:01:08.58 01:29:59.91 254
16 Sean Lee (microspecv) XRR 00:01:07.89 01:29:26.52 253
17 Jaroslav Dohnalík (Fast Jarda) XRR 00:01:08.82 01:29:37.60 252
18 Marcin Makałowski (Makao) XRR 00:01:08.84 01:30:05.21 251
19 Ricardas Petravicius (narkoze) XRR 00:01:08.54 01:30:18.87 250
20 Nojus Stasiūnas (LITVA) XRR 00:01:08.51 01:30:19.24 249
21 Alireza ebrahimian (Alireza d1) XRR 00:01:08.80 01:29:20.08 248
22 Tomas Enge (Tomas Enge) XRR 00:01:10.45 01:29:40.76 247
23 David Vrsecky (David Vrsecky) XRR 00:01:10.18 01:29:54.33 246
24 Aliyyah Koloc (prolek8) XRR 00:01:10.57 01:29:47.11 245
25 Levente Tóth (l3vo) XRR 00:01:08.24 01:14:00.00 244
26 Niko Puntola (nikopdr) XRR 01:07:00.97 01:12:00.00 243

D1 Sprint Detailed results

Position Name Car Best lap Total time (Penalty) Points
1 Isaac Price (IsaacPrice) XRR 00:01:07.78 00:05:45.89 150
2 Jan Wiechowski (dzban) XRR 00:01:07.83 00:05:48.27 145
3 Sami Litmanen (sl10) XRR 00:01:08.06 00:05:50.64 142
4 Marcelo Neiva (bacabinha) XRR 00:01:08.20 00:05:51.09 139
5 Vytautas Laguckas (excellent15) XRR 00:01:08.24 00:05:51.60 137
6 Sean Lyddon (xtraction) XRR 00:01:08.22 00:05:54.80 135
7 Joni Katila (jsrk) XRR 00:01:08.16 00:05:55.10 133
8 Pauli Peltokangas (Botswanan Salama) XRR 00:01:08.48 00:05:55.69 132
9 Niko Puntola (nikopdr) XRR 00:01:08.14 00:05:56.34 131
10 Nojus Stasiūnas (LITVA) XRR 00:01:09.07 00:05:58.47 130
11 Sean Lee (microspecv) XRR 00:01:08.31 00:05:58.99 129
12 Adam Brown (k_badam) XRR 00:01:08.41 00:05:59.26 129
13 Ricardas Petravicius (narkoze) XRR 00:01:09.39 00:05:59.50 128
14 Patrick Hall (FalconBridge) XRR 00:01:08.65 00:05:59.64 128
15 Pedro Picanco (renato.picanco) XRR 00:01:08.55 00:06:01.05 127
16 Alireza ebrahimian (Alireza d1) XRR 00:01:09.52 00:06:04.73 127
17 Dawid Góźdź (texxxas) XRR 00:01:09.34 00:06:06.14 126
18 Rik Kardol (rik97) XRR 00:01:08.74 00:06:06.27 126
19 Levente Tóth (l3vo) XRR 00:01:08.79 00:06:07.20 125
20 Tomáš Stiborek (Tomas Stiborek) XRR 00:01:08.84 00:06:08.09 125
21 Simonas Šalkauskas (Drifteris) XRR 00:01:09.18 00:06:09.66 124
22 Kaique Piropo (KaiqueBRA) XRR 00:01:08.64 00:06:10.97 124
23 Piotr Goik (Ziomek21) XRR 00:01:08.70 00:06:12.94 123
24 Fernando Ígor (fernandoigor) XRR 00:01:09.01 00:06:14.94 123
25 William Lima (mailliw) XRR 00:01:10.68 00:06:15.49 122
26 Theo José (TJbr) XRR 00:01:09.20 00:06:15.57 122
27 Marcin Makałowski (Makao) XRR 00:01:09.06 00:06:17.69 121
28 Jaroslav Dohnalík (Fast Jarda) XRR 00:01:10.24 00:06:20.35 121
29 David Vrsecky (David Vrsecky) XRR 00:01:10.10 00:06:21.35 120
30 Jari Katila (jkat) XRR 00:01:09.62 00:06:21.68 120
31 Victor Mateus (VictorMateus123) XRR 00:01:10.89 00:06:25.63 119
32 Aliyyah Koloc (prolek8) XRR 00:01:09.75 00:06:28.39 119
33 Téo Calvet (teocalvet) XRR 00:01:12.73 00:06:31.11 118

D2 Endurance Detailed results

Position Name Car Best lap Total time (Penalty) Points
1 Dániel Balla (MandulAA) XRR 00:01:07.93 01:29:52.75 250
2 Ayoub Elhannouni (Ayoub2016) XRR 00:01:08.09 01:30:12.44 240
3 Michal Málek (michal 1279) XRR 00:01:07.65 01:30:12.45 234
4 Mantas Gotautas (Sherlockas) XRR 00:01:07.85 01:30:33.77 228
5 Henri Virtanen (Rejekt) XRR 00:01:07.78 01:30:40.56 224
6 Marek Drda (rododendron) XRR 00:01:08.36 01:30:43.98 220
7 M. Oude Vrielink B2R (rc-maus) XRR 00:01:08.16 01:30:45.37 216
8 Rony Kronpušs (Eclipsed) XRR 00:01:08.24 01:30:54.80 214
9 Ondřej Tichý (ondra.tichy) XRR 00:01:08.66 01:30:12.00 212
10 Eldar Kadrić (eldarone) XRR 00:01:08.65 01:30:53.52 210
11 Miroslav Tichý (Prd69) XRR 00:01:08.48 01:30:53.92 208
12 Vít Šalomon (salik1992) XRR 00:01:09.77 01:30:25.57 207
13 Radek Loucký (Jimik(CZE)) XRR 00:01:10.77 01:30:56.59 206
14 Tom Salminen (1996Tomppa) XRR 00:01:08.98 01:29:56.79 205

D2 Sprint Detailed results

Position Name Car Best lap Total time (Penalty) Points
1 Dániel Balla (MandulAA) XRR 00:01:08.66 00:05:49.62 125
2 Mantas Gotautas (Sherlockas) XRR 00:01:08.71 00:05:50.93 120
3 Ayoub Elhannouni (Ayoub2016) XRR 00:01:08.65 00:05:51.28 117
4 Henri Virtanen (Rejekt) XRR 00:01:08.46 00:05:52.21 114
5 M. Oude Vrielink B2R (rc-maus) XRR 00:01:08.44 00:05:52.68 112
6 Michal Málek (michal 1279) XRR 00:01:08.50 00:05:53.14 110
7 Daniel Lukaštík (d4no) XRR 00:01:08.44 00:05:54.75 108
8 Rony Kronpušs (Eclipsed) XRR 00:01:08.62 00:05:58.00 107
9 Tom Salminen (1996Tomppa) XRR 00:01:09.32 00:06:01.75 106
10 Radek Loucký (Jimik(CZE)) XRR 00:01:10.57 00:06:04.57 105
11 Ondřej Tichý (ondra.tichy) XRR 00:01:09.37 00:06:04.85 104
12 Simas Tautkevičius (laoz) XRR 00:01:10.32 00:06:06.97 104
13 Vít Šalomon (salik1992) XRR 00:01:10.21 00:06:07.06 103
14 Eldar Kadrić (eldarone) XRR 00:01:09.73 00:06:08.30 103
15 Marek Drda (rododendron) XRR 00:01:09.83 00:06:08.67 102
16 Bob Loblaw (Bobloblaw) XRR 00:01:10.77 00:06:08.97 102
17 Miroslav Tichý (Prd69) XRR 00:01:09.78 00:06:09.25 101

D3 Endurance Detailed results

Position Name Car Best lap Total time (Penalty) Points
1 Ramon Blauwhoff (ChristijaNL) XRR 00:01:08.48 01:32:01.46 200
2 Bob Vincent (bandwidthbandit) XRR 00:01:09.94 01:32:32.63 190
3 Pavel Mareček (pavkamancz) XRR 00:01:09.54 01:32:32.73 184
4 Walter Lemmens (rockclan) XRR 00:01:09.77 01:32:13.51 178
5 Roman Dujka (Kurt_Kombajn) XRR 00:01:10.94 01:32:08.65 174
6 Arsen Arsenovic (Arsena) XRR 00:01:10.55 01:32:15.96 170
7 Malcolm Kotze (MKRYDR) XRR 00:01:09.74 01:32:49.82 166
8 Dan Michl (dmichl) XRR 00:01:11.32 01:33:03.34 164
9 Ken Johansen (Ken Johansen) XRR 00:01:11.37 01:32:42.57 162
10 Jan Luteran (magorik) XRR 00:01:11.32 01:33:01.28 160
11 Pavel Loucký (loukota) XRR 00:01:10.93 01:33:04.06 158
12 Jakub Hart (Henk33) XRR 00:01:10.40 01:32:12.24 157
13 Leo Simoes (Leo Simoes 14) XRR 00:01:11.18 01:32:17.63 156
14 Jeremias Zanellita (pianomen) XRR 01:08:00.90 01:15:00.00 155

D3 sprint Detailed results

Position Name Car Best lap Total time (Penalty) Points
1 Pavel Mareček (pavkamancz) XRR 00:01:08.68 00:05:52.48 100
2 Bob Vincent (bandwidthbandit) XRR 00:01:09.38 00:05:53.34 95
3 Ramon Blauwhoff (ChristijaNL) XRR 00:01:09.08 00:05:55.50 92
4 Walter Lemmens (rockclan) XRR 00:01:10.12 00:06:01.39 89
5 Arsen Arsenovic (Arsena) XRR 00:01:10.24 00:06:03.89 87
6 Dan Michl (dmichl) XRR 00:01:10.86 00:06:07.83 85
7 Jeremias Zanellita (pianomen) XRR 00:01:09.41 00:06:09.84 83
8 Jan Luteran (magorik) XRR 00:01:10.52 00:06:12.87 82
9 Yasmeen Koloc (prolek9) XRR 00:01:12.68 00:06:19.47 81
10 Malcolm Kotze (MKRYDR) XRR 00:01:10.24 00:06:26.11 80
11 Pavel Loucký (loukota) XRR 00:01:11.19 00:06:27.25 79
12 Otelo Gonzaga (otelogonzaga) XRR 00:01:12.96 00:06:27.81 79
13 Fábio Carvalheira (fabiocarvalheira) XRR 00:01:12.27 00:06:31.66 78
14 Roman Dujka (Kurt_Kombajn) XRR 00:01:11.61 00:06:37.22 78
15 Ken Johansen (Ken Johansen) XRR 00:01:12.02 00:06:39.23 77
16 Joao Paulo Santos (joaopaulopt) XRR 00:01:13.10 00:06:55.05 77